Wilhelm Vilkrist oljemålning

Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM VILKRIST (född 1887), motiv från Stockholm, signerad W. Vilkrist, olja på pannå, 45 x 53 cm

370668

2016-03-23