Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTA, antik/semiantik, kaukasisk, sannolikt Seichur, daterad, ca 302x148 cm
Ställvis hårt slitage, lagningar, delvis korroderad
370687
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här