Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, antik/semiantik, kaukasisk, sannolikt Seichur, daterad, ca 302x148 cm

Ställvis hårt slitage, lagningar, delvis korroderad

370687

2016-03-23