Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
KARIN MOBRING, fåtölj, Diana, Ikea, 1900-talets andra hälft, Stomme i furu, canvasklädsel, höjd 71, sitthöjd ca 35 cm
Visst slitage
370688
2016-03-24