Soffbord 1950-tal

Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, teakfanérad skiva, ben i betsad bok, tidskriftshylla i mässing, höjd 57, 115 x 51 cm

Bruksslitage

370689

2016-03-24