Bordslampa brons

Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons
Bordslampa brons

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, signerad och daterad A Bruce 1916, kvinna med drake, sockel trä, totalhöjd ca 55 cm

370690

2016-03-23