Soffa
2016-03-23
370699
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1960-tal, svart skinn, tvåsits, längd ca 133 cm
Slitage, senare målad benställining