Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd ca , nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador, fanérlagning
370703
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här