Sybord nyrokoko

Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko
Sybord nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd ca , nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador, fanérlagning

370703

2016-03-23