Skål med fat i glas Simon Gate för Orrefors
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, skål med fat, glas, Orrefors, rund nedåt avsmalnande, ametistfärgad glasmassa, slipad dekor, skålen signerad Of G.A 60.27, skålens höjd 13, diameter 22, fatets diameter 21 cm
Skålen med obetydliga fotnagg
370706
2016-03-23