Kartellur Frankrike

Kartellur Frankrike
Kartellur Frankrike
Kartellur Frankrike
Kartellur Frankrike

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAPY FRÈRES, kartellur, 1900-tal, Frankrike, Louis XVI-stil, förgyllt fodral, höjd ca 53 cm, pendel finns, nyckel finns

370712

2016-03-23