Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLIVETTI, "Valentine", skrivmaskin röd, i originalväska, längd inkl väska 35, märkt made in Olivetti plant Barcelona - Spain samt Olivetti valentine S
smärre repor, slitage
370718
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här