Theodor Billing akvarell

Theodor Billing akvarell
Theodor Billing akvarell
Theodor Billing akvarell
Theodor Billing akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): Landskap med hus, monogramsignerad och daterad TB Rauhalinna 12/6-53 Finland, akvarell, 14 x 20 cm

370720

2016-03-23