Matbord stolar 1960-tal teak
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 4 st.,1960-tal, teak, stolarna märkta Alb Johansson & söner Hyssna Sweden, en iläggskiva medföljer, bordets höjd 74, 132 x 118, skivan 50 cm, sitthöjd ca 45 cm
Klädseln med skador, bruksslitage
370724
2016-03-23