Matbord stolar 1960-tal teak

Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak
Matbord stolar 1960-tal teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st.,1960-tal, teak, stolarna märkta Alb Johansson & söner Hyssna Sweden, en iläggskiva medföljer, bordets höjd 74, 132 x 118, skivan 50 cm, sitthöjd ca 45 cm

Klädseln med skador, bruksslitage

370724

2016-03-23