Trädgårdsstolar och bord Grythyttan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRYTHYTTAN, stolar 4 st, bord 1900-talets mitt, trä och stomme i metall, rödlackerade, stapelbara, 2 stolar med bemålade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Ytskador och lagningar

370729

2016-03-23