Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRYTHYTTAN, soffa, 1900-talets mitt, rödlackerat stål, sitthöjd 41, längd 195 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador och slitage
370731
2016-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner