Grythyttan pall

Grythyttan pall
Grythyttan pall
Grythyttan pall
Grythyttan pall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRYTHYTTAN, pall, med träsits, skyltmärkt Grythyttan stålmöbler, sitthöjd 48 cm

Skador och slitage

370732

2016-03-23