Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, art deco,1900-talets första hälft, patinerad brons, dekor av tassar i tenn samt band i mässing, totalhöjd 35 cm
ej funktionstestad, smärre repor, något skev, en tass med sprickor
370750
2016-03-23