Bordslampa Art Deco

Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco,1900-talets första hälft, patinerad brons, dekor av tassar i tenn samt band i mässing, totalhöjd 35 cm

ej funktionstestad, smärre repor, något skev, en tass med sprickor

370750

2016-03-23