Perukställ Kina

Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERUKSTÄLL, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 28 cm

Kantnagg

370751

2016-03-23