Daldansen

Daldansen
Daldansen
Daldansen
Daldansen
Daldansen
Daldansen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, Rörstrand, Daldansen, längd 34 cm

Näbb med nagg, äldre invändiga sprickor, krackelyr

370753

2016-03-23