Barnkaffeservis Snövit Rörstrand Walt Disney
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BARNKAFFESERVIS, 5 dlr, "Snövit", Rörstrand, 1940-50-tal, Disney-motiv, märkt: "Snövit Rörstrand Co. Walt Disney", bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 2 koppar med fat
Smärre krackelyr
370759
2016-03-24