Barnkaffeservis Snövit Rörstrand Walt Disney

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNKAFFESERVIS, 5 dlr, "Snövit", Rörstrand, 1940-50-tal, Disney-motiv, märkt: "Snövit Rörstrand Co. Walt Disney", bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, 2 koppar med fat

Smärre krackelyr

370759

2016-03-24