Gungstol G A Berg

Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, sannolikt Gustaf Axel Berg 1940/50-tal, stomme i böjträ, sits i tvinnat snöre, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, sitsen något skör

370772

2016-03-24