Elisabeth Höglund olja

Elisabeth Höglund olja
Elisabeth Höglund olja
Elisabeth Höglund olja
Elisabeth Höglund olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELISABETH HÖGLUND (Svensk politisk reporter, född 1944): "Hetta II", monogramsignerad och daterad EH -89, olja på pannå, ca 15 x 10 cm

370781

2016-03-23