Arvid Andersson olja

Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID ANDERSSON (född 1934): Räv och morkulla, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 24 x 33 cm

370783

2016-03-23