Bord art deco

Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, med tidningshylla, 1930-tal, art deco, fanérad i valnöt, höjd 70, 75 x 75 cm

Ytskador och mindre fanérskador

370796

2016-03-23