C. Göran Karlsson

C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad CGK, ca 22,5 x 13 cm

Kuntoraportti

370799

Päivämäärä:

2016-03-23