C. Göran Karlsson
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, signerad och daterad CGK, ca 22,5 x 13 cm
Kuntoraportti
370799
Päivämäärä:
2016-03-23