Ilka Pärni litografi

Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959): (3) Kompositioner, signerade och daterade I. Pärni -08, numrerade, färgserigrafi, ca 31,5 x 30 cm, oramade

370801

2016-03-23