Diverse glas

Diverse glas
Diverse glas
Diverse glas
Diverse glas
Diverse glas
Diverse glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONSTGLAS, 6 dlr, bestående av: Erik Höglund, karaff samt vas, signerade, höjd 15-17 cm, Lars Hellsten Orrefors, vas, höjd 22 cm, Bertil Vallien, Boda, skål, signerad, Orrefors handmålad skål, studiohyttan Åhus, äpple signerad

Smärre repor

370805

2016-03-24