Diverse glas
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KONSTGLAS, 6 dlr, bestående av: Erik Höglund, karaff samt vas, signerade, höjd 15-17 cm, Lars Hellsten Orrefors, vas, höjd 22 cm, Bertil Vallien, Boda, skål, signerad, Orrefors handmålad skål, studiohyttan Åhus, äpple signerad
Smärre repor
370805
2016-03-24