Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 delar, snarlika, 1900-talets början, rokokostil, bronserad delvis skuren dekor, bestående av pallar 1 par, stolar 1 par, soffa, sitthöjd ca 44, längd 164 cm
Bruksslitage
370811
2016-03-23