Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 delar, snarlika, 1900-talets början, rokokostil, bronserad delvis skuren dekor, bestående av pallar 1 par, stolar 1 par, soffa, sitthöjd ca 44, längd 164 cm

Bruksslitage

370811

2016-03-23