Stolar omkring 1800 LIndome

Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome
Stolar omkring 1800 LIndome

Klubbat för:

21 000 SEK

Schätzwert

18 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 6 st, omkring 1800, Lindome, skuren dekor, vitmålade med bronserad dekor, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och lagningar, senare bemålade

370815

2016-03-25