Klubbat för:
21 000 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 6 st, omkring 1800, Lindome, skuren dekor, vitmålade med bronserad dekor, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar, senare bemålade
370815
2016-03-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner