Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1954, färglitografi 22/30, 50 x 65 cm
370817
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här