Siri Rathsman kolorerad gravyr

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1954, färglitografi 22/30, 50 x 65 cm

370817

2016-03-23