Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., vitmålat trä, skuren dekor, klädd sits, gustaviansk stil, 1900-tal, sitthöjd 42 cm.

Smärre slitage

370818

2016-03-23