Knut E Eriksson oljemålning

Knut E Eriksson oljemålning
Knut E Eriksson oljemålning
Knut E Eriksson oljemålning
Knut E Eriksson oljemålning
Knut E Eriksson oljemålning
Knut E Eriksson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KNUT ERIK ERIKSSON (samtida): Landskapsmotiv, signerad Knut E Eriksson, olja på duk, ca 55 x 46 cm

370831

2016-03-23