Rökbord med kopparskiva
2016-03-23
370868
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RÖKBORD med kopparskiva, 1900-talet början, ek, skivan med punsad dekor av uggla och blad, höjd ca 59, diamater 62 cm
Slitage, skivan med bucklor