Rökbord med kopparskiva

Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖKBORD med kopparskiva, 1900-talet början, ek, skivan med punsad dekor av uggla och blad, höjd ca 59, diamater 62 cm

Slitage, skivan med bucklor

370868

2016-03-23