NISSE ZETTERBERG

NISSE ZETTERBERG
NISSE ZETTERBERG

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Vitlök mot svart och vitt, , signerad med monogram, akvarell, 24x19 cm,

UTSTÄLLD. Kunstnrsforbundet Oslo, Katalog nr 3, mars 1970

370878

2016-03-23