Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld trä, urtavla med romerska siffror, höjd 90 cm

Skador och slitage

370879

2016-03-23