Bjurström, Andréasson, Magnusson
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOR BJURSTRÖM, RAGNVALD MAGNUSSON & FOLKE ANDRÉASSON, (3), kustmotiv, signerade, tusch, krita samt rödkrita, 11,5x17, 10,5x16 samt 23x32 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre skador
370881
2016-03-28