Bjurström, Andréasson, Magnusson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR BJURSTRÖM, RAGNVALD MAGNUSSON & FOLKE ANDRÉASSON, (3), kustmotiv, signerade, tusch, krita samt rödkrita, 11,5x17, 10,5x16 samt 23x32 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre skador

370881

2016-03-28