Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Moses, etsning, signerad med initialer 28,5x21,5, I. 41,8 x 29,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

370901

2016-03-23