Adriaen van Ostade efter olja på duk

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ADRIAEN VAN OSTADE, hans efterföljd (1600/1700-tal) Interiör med figurer, olja på duk, 31x40 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

370906

Päivämäärä:

2016-03-23