Adriaen van Ostade efter olja på duk
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ADRIAEN VAN OSTADE, hans efterföljd (1600/1700-tal) Interiör med figurer, olja på duk, 31x40 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
370906
Päivämäärä:
2016-03-23