Theresia Sandström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THERESIA SANDSTRÖM (1893-1981): Fiskebåtar på hav, signerad och daterad Th Sandström 1928, olja på duk, ca 60x100 cm

370908

2016-03-23