Peggy Donatsch blandteknik

Peggy Donatsch blandteknik
Peggy Donatsch blandteknik
Peggy Donatsch blandteknik
Peggy Donatsch blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PEGGY DONATSCH (Schweiz, född 1949): Komposition, signerad och daterad-87, blandteknik, 130x100 cm

Kanter med slitage, ytskada

370910

2016-03-23