Porslinsmålning Kina

Porslinsmålning Kina
Porslinsmålning Kina
Porslinsmålning Kina
Porslinsmålning Kina

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal, motiv av sällskap i palatsträdgård, monterad i ram med porslinets mått ca 37,5x25 cm

Ram med sprickor och skador

370928

2016-03-24