Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.
förkromad och svartlackerad metall, rund fot, rund skärm, konformat skaft, höjd ca 45 cm

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Smärre slitage

370934

2016-03-28