Bordsarmatur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATUR, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.
förkromad och svartlackerad metall, rund fot, rund skärm, konformat skaft, höjd ca 45 cm
Visas på Geijersgatan 14, Göteborg
Smärre slitage
370934
2016-03-28