Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
WILHELM KÅGE, ampel, Gustavsberg 1923, flintgods, målad dekor i blått, signerad GUSTAVSBERG 1922, höjd 17, diameter 23 cm
krackeleringar
370936
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här