Wilhelm Kåge för Gustavsberg

Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Wilhelm Kåge för Gustavsberg
Wilhelm Kåge för Gustavsberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

WILHELM KÅGE, ampel, Gustavsberg 1923, flintgods, målad dekor i blått, signerad GUSTAVSBERG 1922, höjd 17, diameter 23 cm

krackeleringar

370936

2016-03-24