Bägare och vas

Bägare och vas
Bägare och vas
Bägare och vas
Bägare och vas
Bägare och vas
Bägare och vas

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, VAS, silver, 1900-tal, Stockholm, höjd ca 12,5-19 cm, total vikt ca 430 g

Slitage, vasen med gravyr, bägaren sned fotring

370937

2016-03-24