Jean Haagen oljemålning

Jean Haagen oljemålning
Jean Haagen oljemålning
Jean Haagen oljemålning
Jean Haagen oljemålning
Jean Haagen oljemålning
Jean Haagen oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JEAN HAAGEN (1868-1938): Porträtt av fiskargubbe, signerad samt daterad -98, olja på duk 32 x 26 cm

Dukhål, krackelyr

370942

2016-03-25